אנו מאמינים כי מצאנו את הפורמולה הנכונה לתהליך פיתוח האפליקציה , כל אחד מהשירותים שלנו הותאם
ותוכנן כדי להגשים את חזונך בצורה מדויקת ומקצועית תוך עמידה בכל סטנדרט מתקדם.
אפיון אפליקציות
אפיון אפליקציות
עיצוב אפליקציות UI/UX
עיצוב אפליקציות UI/UX
פיתוח אפליקציות
פיתוח אפליקציות
שיווק ופרסום
שיווק ופרסום

בניית אפליקציות

בניית אפליקציות לסלולארי

בניית אפליקציות מבצעים רק אצל המומחים!
ההצלחה המטאורית של חלק מהסטארט-אפים הישראליים בשנים האחרונות, הובילה לכך שיותר ויותר ישראלים עסוקים בימים אלו בחשיבה על פיתוח רעיון שיהווה את הדבר הבא בעולם האפליקציות. בשורות הבאות נתמקד בהיבטים העסקיים המלווים את הליכי בניית אפליקציות לסביבת המובייל.

בניית אפליקציות – המודל העסקי

בכל הקשור לפיתוח ובניית אפליקציות לסביבת המובייל, ישנם מספר מודלים עסקיים המאפשרים להוגי האפליקציה לבסס את הצלחתם בהתאם למודל הנבחר. בין המודלים העסקיים הנפוצים ביותר תמצאו את מודל המכירה, המודל החינמי ומודל המשתמש. לכל אחד מהמודלים העסקיים הנ'ל מאפיינים שונים המשפיעים בין היתר גם על הליך בניית האפליקציה, עיצוב האפליקציה ודרכי שיווקה והגעתה אל ההמונים.  

בניית אפליקציות לאייפון

מרגע הגעתו לאוויר העולם, הפך מכשיר האייפון של חברת Apple למוצר צריכה מבוקש, אשר כבש את העולם בסערה וגרם למיליוני אנשים להתאהב במכשיר ובאפשרויות השימוש בו. אנחנו בחברת AppGate מאפשרים גם לכם ליהנות ממכלול נרחב של שירותי בניית אפליקציות לאייפון.

שירותים אלו מאפשרים לכל אחד ואחת מכם לפתח אפליקציה על פי אחד המודלים העסקיים המופיעים לעיל, ולהפנות אותה למיליוני משתמשי מכשיר האייפון ברחבי העולם. בניית אפליקציות לאייפון באמצעות חברת AppGate, הינו הליך מקצועי החל משלב הרעיון ועד לשיווק האפליקציה לקהל הרחב.

בניית אפליקציות לאנדרואיד

גוגל, ענקית החיפוש באינטרנט היא העומדת מאחורי פיתוח מערכת הפעלה המיועדת לכל מכשירי הטלפונים החכמים (סמארטפונים) אשר אינם תוצרת Apple. מספרם ההולך וגדל של משתמשי האנדרואיד ברחבי העולם, מחייבת אתכם להפנות משאבים גם לצרכי בניית אפליקציות לאנדרואיד.

אצלנו בחברת AppGate, תוכלו ליהנות מצוות מפתחים המתמחה בפיתוח בניית אפליקציות לאנדרואיד, וכל זאת במסגרת בית התכונה המתקדם העומד לרשותנו וצוות הפיתוח בתחום העסקי המכוון אתכם למודל העסקי המותאם לרעיון העומד מאחורי האפליקציה.
ניר זילבר - מנכ''ל בייביסיטינג
AppGate סיפקו עבודה מעל ומעבר לכל הציפיות שלנו. איכות העבודה הייתה פשוט יוצאת מן הכלל. יש להם היענות מרשימה, יחס אישי, מעקב ומקצועיות. AppGate בהחלט מעוררים אמון וביטחון ללקוחותיהם.
יש לך פרויקט מאתגר בשבילנו?
אנחנו תמיד שמחים לשמוע משותפים אפשריים
או לשמוע אנשים מוכשרים עם תשוקה לרעיון שלהם.
Hello@appgate.co.il
תוצרת הארץ 3, פתח תקווה
יש לך פרויקט מאתגר בשבילנו?
אנחנו תמיד שמחים לשמוע משותפים אפשריים
או לשמוע אנשים מוכשרים עם תשוקה לרעיון שלהם.