פיתוח אפליקציות לאנדרואיד- כל מה שרציתם לדעת

פורסם ב - 28.4.2014 , 15:37
ע"י - צוות AppGate

עם הטכנולוגיה המתקדמת, אחד התחומים היותר הפופולאריים שניתן להבחין בהם כיום הוא פיתוח אפליקציות. פיתוח אפליקציות יכול לעזור לנו בתחומים שונים בחיי היום יום ולהקל עלינו לעשות דברים בצורה מקצועית יותר. אם יש לכם רעיון לאפליקציה מקורית וחדשנית זוהי הכתובת הנכונה עבורכם. מאמר זה נועד לכל מי שמעוניין לבצע פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ומכיל את כל המידע הרלוונטי שעליכם לדעת

מי עוסק בתחום פיתוח אפליקציות?

אם אתם רוצים לפתח אפליקציה עליכם לפנות לחברה שמתמקדת בפיתוח אפליקציות לסביבת הסלולר והטלפונים המתקדמים. חברה כזו, תעזור לכם לפתח אפליקציה בצורה נכונה. אפליקציה שבנויה בצורה נכונה היא אפליקציה שתמשוך את עיני הגולשים ותגרום להם להוריד את האפליקציה. עיצוב הלוגו והאפליקציה עצמה, שם האפליקציה, התוכן שבה- כל אלה משפיעים על הגולש, ולכן חשוב להיעזר בחברה טובה ומנוסה שתעצב לכם אפליקציה בצורה נכונה.

שיווק האפליקציה

חשוב שתבחרו חברה טובה שתשווק לכם את האפליקציה בצורה טובה ומוצלחת, מכוון ששיווק האפליקציה זהו השלב המכריע ביותר של הצלחת האפליקציה שפיתחתם. יש מגוון רחב של אפליקציות המועלות מידי יום וחשוב לבנות אפליקציה ייחודית במיוחד שתמשוך את לב הגולשים ותנצח את המתחרים שלכם. על מנת לשווק אפליקציה בצורה הטובה ביותר עליכם לבנות תכנים יחד עם החברה שבחרתם על מנת לקדם ולשווק את האפליקציה שלכם ברחבי האינטרנט.

APPGATE- כי על איכות לא מתפשרים

אם אתם מחפשים חברה שתבצע עבורכם פיתוח אפליקציות לאנדרואיד כל שעליכם לעשות הוא לפנות ל-APPGATE על מנת לעבור את התהליך בצורה מקצועית. חברת APPGATE עוסקת בתחום שנים רבות ותשמח לייעץ וללוות אתכם לאורך כל הדרך. כל שעליך לעשות הוא להציע רעיון מקורי לפיתוח אפליקציה ולכל השאר החברה כבר תדאג.

לסיכום,

אם אתם מעוניינים לבצע פיתוח אפליקציות לאנדרואיד כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברה מקצועית שתפתח ותשווק לכם את האפליקציה בצורה הטובה ביותר. אצלנו ב-APPGATE תוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בחברה הטובה ביותר, כי ההצלחה שלכם תלויה במקצועיות שלנו ולכן אין להתפשר ויש לפנות אל הטובים ביותר.

AppGate Blog - פיתוח אפליקציות

הדבר הגדול הבא: כך תזהו טרנדים
הדבר הגדול הבא: כך תזהו טרנדים
האפליקציות המצליחות ביותר שאתם מכירים, מחלקות את מאפייני ההצלחה שלהן למספר אפיקים: תזמון, נישה, קהל יעד – אבל מעל לכל אלה, עומדת היכולת של יוצריהן לזהות את הצורך של המשתמש ואת האופנה הקרובה, ולתפוס את גל הטרנד לפני שהוא מתנפץ על המסך שלכם עם עוד כמה אפליקציות המציעות שירות זהה.
מרעיון לאפליקציה: כך תהפכו את החלום שלכם למציאות
מרעיון לאפליקציה: כך תהפכו את החלום שלכם למציאות
בעולמן התחרותי של האפליקציות, פיתוחים חדשים נבלעים אל תוך מערב פרוע של אפשרויות. רק עבודה מקצועית, נכונה ויסודית תסייע למיזם שלכם לטפס מעלה. יש לכם רעיון? הכתבה הזו היא הצעד הראשון שלכם בדרך לאפליקציה
מה הופך אפליקציה למוצלחת?
מה הופך אפליקציה למוצלחת?
מרעיון למוצר – זה מה שאנחנו עושים
תהליך פיתוח אפליקציה
תהליך פיתוח אפליקציה
כל שלבי תהליך פיתוח אפליקציה משלב הרעיון ועד לקבלת אפליקציה מוכנה ועובדת בחנויות האפליקציות להורדה
פיתוח אפליקציה ב  Native או Hybrid ?
פיתוח אפליקציה ב Native או Hybrid ?
יש לכם רעיון לאפליקציה, אתם נפגשים עם חברות לפיתוח אפליקציות ובחלקם בזמן תהליך המכירה מציעים לכם לפתח אפליקציה היברידית, או אפליקציה Native. מבולבלים? בואו נעשה סדר !!!
חברה לפיתוח אפליקציות – נעים להכיר
חברה לפיתוח אפליקציות – נעים להכיר
חברת AppGate נוסדה בשנת 2009, שנתיים לאחר יצירת המכשיר הסלולרי הראשון.
יש לך פרויקט מאתגר בשבילנו?
אנחנו תמיד שמחים לשמוע משותפים אפשריים
או לשמוע אנשים מוכשרים עם תשוקה לרעיון שלהם.
077-5644210
Hello@appgate.co.il
שוהם 7 פתח תקווה, ת.ד 7830
יש לך פרויקט מאתגר בשבילנו?
אנחנו תמיד שמחים לשמוע משותפים אפשריים
או לשמוע אנשים מוכשרים עם תשוקה לרעיון שלהם.