עזרו לעסק שלכם - אפגייט מובייל פיתוח אפליקציות

פורסם ב - 11.5.2014 , 16:25
ע"י - צוות AppGate

פיתוח אפליקציות יכול לעניין אנשים שצרכים אפליקציה לטובת פתרון בעיה בשירות הלקוחות, עבור אנשים שרוצים להרוויח ממכירת האפליקציה, עבור שדרוג אתרים, עבור צורך אישי וכמובן עבור אתרים של עסקים שמבקשים להופיע גם כאפליקציה דרך המכשיר הסלולרי. כך שלא חסרות אפליקציות ובמקביל אנשים שמבקשים להוציא חדשות. השוק רווי, אך יחד עם זאת היופי הוא שתמיד יש מקום לעוד וזאת הודות ליצירתיות ולנותני שירות מומחים בתחום.

שירות מקיף

אחד מנותני השירות הוותיקים והמקצועיים בתחום הינה חברת 'אפגייט מובייל פיתוח אפליקציות'. חברה זו קיימת עוד משנת 2009 וכיום היא מככבת ברשימת החברות המנוסות והיעילות בתחום. מבט מהיר על רשימת הלקוחות הקיימים, מצביע שרבים וטובים כבר מצאו לנכון לחבור לחברה זו ויצאו מרוצים. ואכן אצל חברה זו ניתן למצוא שירות מקיף הכולל הגדרה מדויקת, מחקר, עיצוב, מציאת משקיעים, פיתוח התוכנה המבוקשת ואף פרסום. כמו כן החברה בקיאה בכול הנוגע בתחום וממשיכה להתעדכן, כך שאין זה משנה אם מדובר על התממשקות לרשתות חברתיות, פיתוח QR Code, בניית ופיתוח אפליקציות לאנדרואיד, או על עיצוב- כיוון שזה המקום למצוא שירות כולל, מקיף ומקצועי.

צוות

על מנת ששירות יהיה איכותי, יש צורך במספר אנשי מקצוע כאשר כל אחד מחזיק במומחיות בתחום ספציפי. לפי כך חברת 'אפגייט מובייל פיתוח אפליקציות' גאה להחזיק במגוון אנשי מקצוע. כך שניתן למצוא אצלה מתכנתים, אנשי גרפיקה, אנשי שיווק ואף מנהלי פרויקטים. באופן שכזה יש חלוקת תפקידים ברורה ולכל אחד יש את הזמן להמשיך ולהתמחות, להמשיך וללמוד בתחום הנכון לו. ואילו אתם הלקוחות המרוויחים העיקרים.

צעד קדימה

לסיכום אין להתעלם מכך שאפליקציה הנה כלי חשוב עבור עסקים רבים - על מנת לשמר לקוחות קיימים ולמשוך חדשים. על כן גם אם אתם יודעים שאתם צרכים להתקדם לעבר אפליקציה אך אין לכם מושג לגבי המשמעויות והשלבים, כל שצריך הוא לפנות אל חברת 'אפגייט מובייל פיתוח אפליקציות', לפרוש את הכיוון הכללי ולתת לה לעזור לכם להתקדם, ליישר קו עם הקידמה, לצעוד קדימה באופן מקצועי, אחראי ומוצלח.

AppGate Blog - פיתוח אפליקציות

הדבר הגדול הבא: כך תזהו טרנדים
הדבר הגדול הבא: כך תזהו טרנדים
האפליקציות המצליחות ביותר שאתם מכירים, מחלקות את מאפייני ההצלחה שלהן למספר אפיקים: תזמון, נישה, קהל יעד – אבל מעל לכל אלה, עומדת היכולת של יוצריהן לזהות את הצורך של המשתמש ואת האופנה הקרובה, ולתפוס את גל הטרנד לפני שהוא מתנפץ על המסך שלכם עם עוד כמה אפליקציות המציעות שירות זהה.
מרעיון לאפליקציה: כך תהפכו את החלום שלכם למציאות
מרעיון לאפליקציה: כך תהפכו את החלום שלכם למציאות
בעולמן התחרותי של האפליקציות, פיתוחים חדשים נבלעים אל תוך מערב פרוע של אפשרויות. רק עבודה מקצועית, נכונה ויסודית תסייע למיזם שלכם לטפס מעלה. יש לכם רעיון? הכתבה הזו היא הצעד הראשון שלכם בדרך לאפליקציה
מה הופך אפליקציה למוצלחת?
מה הופך אפליקציה למוצלחת?
מרעיון למוצר – זה מה שאנחנו עושים
תהליך פיתוח אפליקציה
תהליך פיתוח אפליקציה
כל שלבי תהליך פיתוח אפליקציה משלב הרעיון ועד לקבלת אפליקציה מוכנה ועובדת בחנויות האפליקציות להורדה
פיתוח אפליקציה ב  Native או Hybrid ?
פיתוח אפליקציה ב Native או Hybrid ?
יש לכם רעיון לאפליקציה, אתם נפגשים עם חברות לפיתוח אפליקציות ובחלקם בזמן תהליך המכירה מציעים לכם לפתח אפליקציה היברידית, או אפליקציה Native. מבולבלים? בואו נעשה סדר !!!
חברה לפיתוח אפליקציות – נעים להכיר
חברה לפיתוח אפליקציות – נעים להכיר
חברת AppGate נוסדה בשנת 2009, שנתיים לאחר יצירת המכשיר הסלולרי הראשון.
יש לך פרויקט מאתגר בשבילנו?
אנחנו תמיד שמחים לשמוע משותפים אפשריים
או לשמוע אנשים מוכשרים עם תשוקה לרעיון שלהם.
077-5644210
Hello@appgate.co.il
שוהם 7 פתח תקווה, ת.ד 7830
יש לך פרויקט מאתגר בשבילנו?
אנחנו תמיד שמחים לשמוע משותפים אפשריים
או לשמוע אנשים מוכשרים עם תשוקה לרעיון שלהם.