פשוט משחשבת - אפגייט פיתוח אפליקציות

פורסם ב - 13.5.2014 , 12:54
ע"י - צוות AppGate

פיתוח אפליקציות הוא שלב חשוב, אך ללא ספר אינו מספיק. על מנת שאפליקציה תקרה, תהדהד ותהפוך לרווחית, יש צורך במספר שלבים מקדימים לצד שלבים משלימים. כך שראשית כל יש צורך לבדוק לגבי האפליקציות המתחרות בתחום, מנקודה זו יש לעבור בעת הצורך לחיפוש אחר משקיעים ובניית בריף מוכר ותמציתי ולאחר שהאפליקציה קרמה עור וגידים, יש לעצב אותה נכון, באופן שימשוך את קהל היעד ויהפוך להיות חלק תומך ומהותי מהאפליקציה עצמה. לבסוף אין לקפח את שלב הפרסום והשיווק כיוון שאפליקציה ללא קהל משולה לסירה ללא משוט.

ריכוז

אנו כאן בחברת אפגייט פיתוח אפליקציות שמחים להצהיר שאצלנו אין קיצורי דרך ואצלנו ניתן למצוא את כל השירותים הנ'ל כך שאנו פה בשבילכם משלב האפיון, המחקר, העיצוב, הבנייה ואף הפרסום והשיווק. באופן שכזה ניתן לדעת מראש מהו גובה ההוצאה, ובמקביל ניתן להיות רגועים שלא צריך לתאם בין הגופים השונים, או לעזור אנרגיה כל פעם מחדש, כיוון שמרגע שפנית אל חברת אפגייט פיתוח אפליקציות, כל שנותר לך הוא לשבת בצד ולראות כיצד הדברים קורים ועוד על הצד הטוב ביותר.

שיווק

שיווק אפליקציה הנו נושא בפני עצמו שדורש מומחיות והכרה מלאה של הטריטוריה. על מנת לפרסם ניתן להלך במספר נתיבים. הצוות המיומן של חברת אפגייט פיתוח אפליקציות כבר ידע באיזה נתיב יש לפנות כל פעם ולו רק בזכות הניסיון הרב והמקצועיות האופיינית לו. כך שניתן לפרסם אפליקציה בבלוגים ואתרים, ניתן ליצור באז, לכתוב מאמרי קידום, ליצור 'אפליקציות לייט' חינמיות שמהוות דוגמה ומושכות לקוחות ועוד. כמו כן כאן אנו שמים דגש על תקציב הלקוח ועל כן בונים כל פעם מחדש את מערך השיווקי לפי יכולת פיננסית וקהל היעד. מאות לקוחות מרוצים לא משקרים.

יד ביד

לסיכום ניתן לומר שגם אם אתה מחזיק בחלום, מחזיק ברעיון לטובת אפליקציה ואינך יודע מהו הצעד הבא, אתה מוזמן לפנות אלינו עוד היום לשיחת היכרות לא מחייבת. נשמח לצאת עמך לדרך חדשה, לדרך מאתגרת, מעניינת ולא פחות חשוב רווחית, ושמלווה על ידינו לכל אורך הדרך.AppGate Blog - פיתוח אפליקציות

הדבר הגדול הבא: כך תזהו טרנדים
הדבר הגדול הבא: כך תזהו טרנדים
האפליקציות המצליחות ביותר שאתם מכירים, מחלקות את מאפייני ההצלחה שלהן למספר אפיקים: תזמון, נישה, קהל יעד – אבל מעל לכל אלה, עומדת היכולת של יוצריהן לזהות את הצורך של המשתמש ואת האופנה הקרובה, ולתפוס את גל הטרנד לפני שהוא מתנפץ על המסך שלכם עם עוד כמה אפליקציות המציעות שירות זהה.
מרעיון לאפליקציה: כך תהפכו את החלום שלכם למציאות
מרעיון לאפליקציה: כך תהפכו את החלום שלכם למציאות
בעולמן התחרותי של האפליקציות, פיתוחים חדשים נבלעים אל תוך מערב פרוע של אפשרויות. רק עבודה מקצועית, נכונה ויסודית תסייע למיזם שלכם לטפס מעלה. יש לכם רעיון? הכתבה הזו היא הצעד הראשון שלכם בדרך לאפליקציה
מה הופך אפליקציה למוצלחת?
מה הופך אפליקציה למוצלחת?
מרעיון למוצר – זה מה שאנחנו עושים
תהליך פיתוח אפליקציה
תהליך פיתוח אפליקציה
כל שלבי תהליך פיתוח אפליקציה משלב הרעיון ועד לקבלת אפליקציה מוכנה ועובדת בחנויות האפליקציות להורדה
פיתוח אפליקציה ב  Native או Hybrid ?
פיתוח אפליקציה ב Native או Hybrid ?
יש לכם רעיון לאפליקציה, אתם נפגשים עם חברות לפיתוח אפליקציות ובחלקם בזמן תהליך המכירה מציעים לכם לפתח אפליקציה היברידית, או אפליקציה Native. מבולבלים? בואו נעשה סדר !!!
חברה לפיתוח אפליקציות – נעים להכיר
חברה לפיתוח אפליקציות – נעים להכיר
חברת AppGate נוסדה בשנת 2009, שנתיים לאחר יצירת המכשיר הסלולרי הראשון.
יש לך פרויקט מאתגר בשבילנו?
אנחנו תמיד שמחים לשמוע משותפים אפשריים
או לשמוע אנשים מוכשרים עם תשוקה לרעיון שלהם.
077-5644210
Hello@appgate.co.il
שוהם 7 פתח תקווה, ת.ד 7830
יש לך פרויקט מאתגר בשבילנו?
אנחנו תמיד שמחים לשמוע משותפים אפשריים
או לשמוע אנשים מוכשרים עם תשוקה לרעיון שלהם.