חברה לפיתוח אפליקציות – נעים להכיר

פורסם ב - 19.5.2014 , 18:54
ע"י - צוות AppGate

חברת AppGate נוסדה בשנת 2009, שנתיים לאחר יצירת המכשיר הסלולרי הראשון. מרגע הקמתה ועד היום היא עוסקת רבות ובאופן מקצועי בכול הנוגע לפיתוח אפליקציות באופן אחראי, עתיר ניסיון שמלווה בשאיפה קדימה. אצלנו השירות הנו מקיף, כך שע'י פנייה אחת ניתן לקבל כל מה שאפליקציה זקוקה לה. באופן שכזה ניתן להשיג עזרה משלב הגדרת הקונספט והיעד, ועד שלב העיצוב, [כך שיהיה מותאם לקהל היעד ובאופן אינטואיטיבי], עזרה בשיווק ונקיטת מספר הליכים לטובת מקסום החשיפה.

צורך

כיום כל עסק באשר הוא יודע שעל מנת להגדיל את סיכויי החשיפה שלו ולגבור על המתחרים, עליו להקים אתר באינטרנט לטובת שיווק קל יעיל ונוח. עם זאת כיום כאשר האפליקציות נהיו חלק פעיל משגרת יומנו, מוטב לכל עסק באשר הוא לנכס אותן לטובת השיווק שלו. מחקרים מראים ש50% מהגולשים מגיעים לעסקים שונים ע'י גלישה במכשיר ועל כן פיתוח אפליקציה שייחודית עבור האתר, רק משחקת לטובת העסק ומעצימה את רווחיו. אנו כאן בחברת חברת AppGate, שמחים להציע לכם שירות עתיר ניסיון, ולהיות שם לכל אורך הדרך לטובת שגשוג, הצלחה והגשמת הפוטנציאל.

הכל כלול

תמיכה, עזרה בגיוס הון, תיווך מקצועי בין המשקיע ללקוח, יחס אישי ומקצועי, זמינות ואדיבות, ליווי צמוד של מנהל פרויקטים, והכי חשוב- צוות מיומן, איכותי, אכפתי, מוכשר, יצירתי, מנוסה ומקצועי. כל זאת ועוד ניתן למצוא אצלנו. על כן אם עלה רעיון שמתאים לאפליקציה, אם העסק שלך זקוק לנוכחות גם במדיה זו, אם אתה מחפש אחר חברה לפיתוח אפליקציות, אתה מוזמן לפנות אלינו עוד היום- חברת AppGate, ולהבין בעצמך למה אנחנו ולא חברה אחרת.

חזון

אחד הדברים שמובילים אותנו הם הגשמת חלומות. אצלנו אין דבר כזה לא ניתן, אלא יש איך וכיצד. עם הזמן גילינו ששילוב של מקצוענות ויצירתיות יכולים לפרוץ מחסומים רבים. כך שאם יש לכם רעיון או צורך, אך אתם חוששים מהקשיים שבדרך, אל תמהרו לשלול, אלא פשוט פנו אלינו ותנו לנו לשפוט את הנתונים בעין מקצועית וביקורתית. תמיד פה בשבילכם, AppGate - חברה לפיתוח אפליקציות.
AppGate Blog - פיתוח אפליקציות

הדבר הגדול הבא: כך תזהו טרנדים
הדבר הגדול הבא: כך תזהו טרנדים
האפליקציות המצליחות ביותר שאתם מכירים, מחלקות את מאפייני ההצלחה שלהן למספר אפיקים: תזמון, נישה, קהל יעד – אבל מעל לכל אלה, עומדת היכולת של יוצריהן לזהות את הצורך של המשתמש ואת האופנה הקרובה, ולתפוס את גל הטרנד לפני שהוא מתנפץ על המסך שלכם עם עוד כמה אפליקציות המציעות שירות זהה.
מרעיון לאפליקציה: כך תהפכו את החלום שלכם למציאות
מרעיון לאפליקציה: כך תהפכו את החלום שלכם למציאות
בעולמן התחרותי של האפליקציות, פיתוחים חדשים נבלעים אל תוך מערב פרוע של אפשרויות. רק עבודה מקצועית, נכונה ויסודית תסייע למיזם שלכם לטפס מעלה. יש לכם רעיון? הכתבה הזו היא הצעד הראשון שלכם בדרך לאפליקציה
מה הופך אפליקציה למוצלחת?
מה הופך אפליקציה למוצלחת?
מרעיון למוצר – זה מה שאנחנו עושים
תהליך פיתוח אפליקציה
תהליך פיתוח אפליקציה
כל שלבי תהליך פיתוח אפליקציה משלב הרעיון ועד לקבלת אפליקציה מוכנה ועובדת בחנויות האפליקציות להורדה
פיתוח אפליקציה ב  Native או Hybrid ?
פיתוח אפליקציה ב Native או Hybrid ?
יש לכם רעיון לאפליקציה, אתם נפגשים עם חברות לפיתוח אפליקציות ובחלקם בזמן תהליך המכירה מציעים לכם לפתח אפליקציה היברידית, או אפליקציה Native. מבולבלים? בואו נעשה סדר !!!
פשוט משחשבת - אפגייט פיתוח אפליקציות
פשוט משחשבת - אפגייט פיתוח אפליקציות
פיתוח אפליקציות הוא שלב חשוב, אך ללא ספר אינו מספיק. על מנת שאפליקציה תקרה, תהדהד ותהפוך לרווחית, יש צורך במספר שלבים מקדימים לצד שלבים משלימים.
יש לך פרויקט מאתגר בשבילנו?
אנחנו תמיד שמחים לשמוע משותפים אפשריים
או לשמוע אנשים מוכשרים עם תשוקה לרעיון שלהם.
077-5644210
Hello@appgate.co.il
שוהם 7 פתח תקווה, ת.ד 7830
יש לך פרויקט מאתגר בשבילנו?
אנחנו תמיד שמחים לשמוע משותפים אפשריים
או לשמוע אנשים מוכשרים עם תשוקה לרעיון שלהם.